Fésűs Helga

Ovi 2

Fésűs Helga óvódapedagógus vagyok, 33 éve foglalkozom óvodáskorú gyermekek oktatásával és képzésével.

Szakmai munkám elvégzésében nagy segítséget nyújt Magyarországon szerzett szakirányú diplomám, valamint a folyamatos nyelvi és szakmai képzések, amelyek nagyban hozzásegítenek foglalkozásaim eredményesebb levezetéséhez.

A Szent Erzsébet Magyar Iskolában óvodáskorú gyermekek oktatásával és nyelvi fejlesztésével foglalkozom. Munkám során a magyar nyelv használatán és gyakorlásán keresztül igyekszem megismertetni a gyerekekkel a tanulás örömét. Korosztályuknak megfelelő magyar népmesék, mondókák és népdalok, népi gyermekjátékok élményszerű feldolgozása, megismerése során ismerkednek a magyar nyelvi kultúrával.