Pintér-Soczó Edit

Ovi2

Pintér-Soczó Edit vagyok, a Szent Erzsébet Magyar Iskola középső óvodás csoportjának tanársegédje. 2018. Szeptemberében csatlakoztam a tanári gárdához.

Jelenleg a torontói George Brown College Early Childhood Education programjának másodéves hallgatója vagyok. A gyerekekkel való munkámat kiteljesíti, hogy anyanyelvemen taníthatom Őket. Az óvoda remek lehetőséget teremt a kisgyermekeknek a magyar nyelv elsajátítására. Nagy örömmel és lelkesedéssel tanítjuk őket a magyar kultúra és hagyományok alapjaira, amit esetükben a gyermekdalok, mesék és mondókák általi tanulás, megismerés jelent.